משלוחים חינם ברכישה מעל 350 ש"ח

  • 050-585-3377
  • משלוחים חינם ברכישה מעל 350 ש"ח

חולצות מודפסות

מה גרם לשינוי בסטנדרט הקיים בהדפסת חולצות? כיצד היכרות אישית משפיעה על חולצות מודפסות? איך מתאמים הזמנת הדפסה על חולצות?

הסטנדרט הקיים בהדפסת חולצות משתנה בגלל דרישות חדשות שמגיעות מקהל היעד והלקוחות. אם בעבר הצליחו רק מעטים ליהנות מהיתרונות של חולצות מודפסות, הרי שכיום ברור שיש להם ערך שיווקי ומסחרי. כתוצאה מכך, גם שיטות ההדפסה השתכללו והן כיום עומדות בסטנדרטים מחמירים מאוד של בקרת איכות – כבר משלב ההזמנה ועד המשלוח ללקוח.

על הדפסת חולצות לא מתפשרים

נציגי ג'אקו הדפסה על חולצות גאים לחשוף בפניך את הדור הבא של חולצות מודפסות. אנו זמינים עבורך במייל, בשיחה טלפונית או בוואטסאפ ונוכל להרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית ועל בסיס היכרות הדדית.

חולצות מודפסות

חולצות מודפסות

החשיבות של הדפסה איכותית

הסטנדרט בהדפסת חולצות השתנה גם בגלל ההבנה שאין תחליף למקצועיות. כיום ברור שחולצות מודפסות באיכות גבוהה יכולות להיות דרך אפקטיבית לקדם מכירות, להעביר מסרים ולבלוט.

במקביל, אותן חולצות משמשת להגברת הלכידות הקבוצתית בארגונים ויש להן משמעות גם בשביל צוותים במקומות עבודה. כל אלו מעלים את הרף הנדרש להדפסה ומחייבים היכרות אישית מוקדמת בין הצדדים.

כך היכרות אישית משפיעה על חולצות מודפסות

היכרות אישית בין הגוף שאחראי על הדפסת החולצות לבין מי שמזין אותן יכולה להבטיח שיתוף פעולה פורה. בעזרת היכרות מן הסוג הזה ניתן למשל לבחור בקפידה את חומרי הגלם שבהם משתמשים על מנת לבצע את ההדפסה, או לתכנן את העיצוב של ההדפס.

אפשרות אחרת היא להשתמש בהיכרות אישית בשביל להשוות בין סוגי חולצות, בגדים ופריטים שמיועדים להדפסה בתוך מסגרת התקציב כפי שהיא מוגדרת מראש.

חולצות מודפסות
חולצות מודפסות

חולצות מודפסות

שלבים בהדפסת חולצות

השלב הראשון בתהליך הדפסה על חולצות מתחיל בהיכרות אישית בין הצדדים. בהמשך, ניתן להעביר והדרישות של הלקוח לבית דפוס על מנת לתכנן בהתאם את ההדפס. בשלב הזה גם בוחרים חולצות, קובעים לוח זמנים ומחליטים על מחיר. בין היתר, מומלץ לוודא התנהלות מול גורם שמאפשר העברת פרטים ומידע באמצעי תקשורת חדשים וזמינים כגון וואטסאפ.

זמינים עבור ההזמנה שלך

אנחנו בג'אקו הדפסה על חולצות מבינים שאין תחליף ליחס אישי והיכרות אמיתית עם קהל הלקוחות. לרשותנו צוות מיומן שיכול לעמוד לצדך בהתראה קצרה ולהסביר לך על הבדלים, מחירים ומאפיינים של סוגי הדפסות. אנו מזמינים אותך כבר עכשיו להשאיר פרטים באתר או לפנות אלינו דרך הוואטסאפ – ולקבל חולצות מודפסות במהירות וביעילות!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
דילוג לתוכן