fbpx

סוודרים לילדים

סוודרים וילדים הם לא תמיד חברים טובים. בדרך כלל, ילדים לא ממש אוהבים ללבוש סוודר: זה חונק, מציק וחוסם את הידיים הקטנות שאוהבות חופש. ילדים גם לא יודעים לחשוש מקור, נראה להם שממש מיותר ללבוש גם סוודר… אבל לא עם סוודרים מודפסים. כאן אתם תראו שהם יחכו לקור, יחכו לרוח, יחכו ללבוש סוודר.

 

איך גורמים לילדים ללבוש סוודרים?

במקום להשקיע אנרגיות בוויכוחים, למה שלא נדאג להם לסוודר שהם פשוט יעופו עליו? ואם תמיד חיפשתם סוודר כזה, אז עכשיו מצאתם. יש לנו פתרון ייחודי. אם יש לכם הבנה לנפש הילד וחשיבה מחוץ לקופסא, אתם בטוח תאהבו אותו!

 

הפתרון: הנאה יוצרת הנעה

ילדים הם אמנים צעירים: הם אוהבים לצייר, ליצור, לנסות ולהביע. בואו ניתן להם הזדמנות לעשות את כל זה עם סוודרים מודפסים! כל ילד יכול לבחור איך בדיוק ייראה הסוודר – צבעים, צורות, דוגמא. הכול.

כשהילד בוחר בעצמו את הדוגמא להדפסה על הסוודר… כמה הוא יחכה ללבוש אותו? עיצוב עצמי של סוודר הוא הנאה שיוצרת הנעה – מוטיבציה ללבוש אותו.

 

חווית קנייה מרעננת

לא תמיד קל לקנות בגדים לילדים. כמה שעות עברו עליכם במדידות נעליים חוזרות ונשנות? והם – בשלהם: "אבא, אפשר ללכת למכונית שם בחוץ? אמא, תקני לי מסטיק"…

בהזמנת סוודרים מודפסים לילדים אתם יכולים להנות מחוויה מתקנת. חווית קנייה שונה, מרעננת, נעימה. הילדים בוחרים את הדיגום והצבעים. אתם יכולים לעזור להם ולעודד אותם, אבל תנו להם את השחרור ותחושת החופש לבחור… הכל בטעם טוב. יחד, תעבור עליכם שעת איכות נעימה, ששכרה בצידה.

 

בשביל הקור שבלב

איך אמר שלמה ארצי? "כשהגשם יבוא והרוח תישוב… אדאג עוד יותר". החורף, הקור והגשמים תמיד מחסירים פעימה בלב של כל הורה: הילדים! רק שלא יהיה להם קר, רק שיהיו מוגנים. חפשו סוודרים שהם גם יפים וגם נוחים. אתם יכולים להיות בטוחים שהילדים מוגנים.

למה? ברוב המקרים, ילדים מצטננים פשוט כי הם הורידו את הסוודר. אמרנו כבר שילדים לא אוהבים סוודרים? אז זהו, זה בדרך כלל מה שקורה. מגיעים לבית הספר, אמא ואבא לא באזור, ואפשר להוריד את הסוודר.

סוודרים מודפסים הם פתרון יעיל ומרגיע לתופעה המדאיגה הזו.

  1.  אף ילד לא מוריד סוודר מודפס! כמובן, כי זהו סוודר בעיצוב עצמי ואישי של הילד.
  2. בנוסף, הסוודרים להדפסה הם גם סוודרים נוחים במיוחד. סוודרים כאלה שלא יציקו גם לילדים עם בעיות בוויסות החושי (אמא, הקצה של השרוול דוקר אותי!), לא מכבידים גם כשקצת פחות קר, לא מקשים על התנועה או מסרבלים. סוודרים פשוט נוחים.

 

והבידוד? בדקו את עובי הבדים וצפיפות הסיבים – אם שניהם מעולים, הסוודרים סופר מחממים.

 

לאורך החורף

אם הילדים שלכם הם מהזן שנוטה לחזור הביתה עם שיירי בוץ, שריטות, כתמים לא מזוהים וריח של הרפתקאות – מן הסתם למדתם כבר להשלים עם זה שסוודר מחזיק אצלם בחסד שלושה שבועות. זה המקסימום הנדיב ביותר! כמה פעמים שומעים משפטים כמו:

  • "מספיק שהילדים משתוללים קצת – והלכו המרפקים. שפשופים, קרעים, כאילו זה סוודר מלפני שנים".
  • "הכביסות בכלל גומרות עליהם. לפני שאתם מכניסים למכונה, תגידו ביי ביי לסוודר".

 

התלונות הללו יותר ממוצדקות. קשה שלא להבין את התסכול של ההורים: ילדים שוכחים לפעמים שבגדים לא עשויים מברזל, ושהם עלולים להיקרע בקלות. בנוסף, סוודרים מקבלים לכלוך וכתמים בקלות רבה. הם מתכבסים – ואז מתחילות בעיות:

  • הסוודר מתכווץ או מתרחב
  • הצבע יורד
  • צ'פים מעצבנים יוצאים

 

אז כנראה שאחרי שחשבתם על הילדים (שיאהבו את הסוודר, שיהיה להם יפה ונוח, מחמם ומגן) – הגיע הזמן לחשוב גם על עצמכם. אתם ההורים, המכבסים וקונים, תולים ומייבשים, עוקבים אחר מצב הבגדים ושבעים מאכזבות…  אתם זקוקים לסוודרים איכותיים שמתכבסים מעולה.

שימו לב: כשמדובר בסוודרים מודפסים עליכם לוודא לא רק שהצבע של הסוודר לא דוהה, אלא גם שההדפסה לא יורדת. איך הילד יאהב את הסוודר אם ההדפסה לא נראית דנדשה?

 

והמחירים?

ומה לגבי המחיר? אתם בטח מתעניינים. ההיגיון אומר שאם יש כאן סוודרים מושלמים, שהילדים הולכים לעוף עליהם והם יישארו לכל החורף… זה צריך להיות סיפור יקר.

אז זהו, שלא.

סוודרים מודפסים בעיצוב אישי אינם מוצר המוצע סתם כך, בעוד חנות בגדים כמו העשרות שאתם רגילים לראות בכל קניון.

תמיד כדאי לדעת: חנויות רבות דורשות מחירים גבוהים כהטעייה, כדי לפתות אתכם ולגרום לכם לחשוב שכך תקבלו מוצר איכותי יותר. אבל הטעייה זו הטעייה. לא כל מה שמשלמים עליו ביוקר אכן שווה את זה, ולא כל מוצר שהוא איכותי ומשתלם צריך להיות יקר. איך אמר פעם מישהו? הדברים הטובים ביותר בחיים הם בחינם: נשימה, שינה ואהבה. אז הנה כלל המשך: המוצרים הטובים ביותר בחיים הם לא היקרים ביותר.

 

סוודרים לילדים עם הדוגמא שהם בעצמם בחרו, בצבעים שלהם, עם הרצון שלהם. סוודרים שיזכרו לטובה גם כשהם כבר לא יהיו ילדים – החל מחווית הקנייה ובחירת הגלופה להדפסה, ועד ללבישת הסוודר בגאווה לכל אורך החורף. להדפיס על סוודרים לילדים בג'אקו, גם איכותי, גם יפה גם משתלם.

מה היה לנו עד עכשיו?
× לחצו כאן לשיחת ווטסאפ עם נציג!