fbpx

חולצות לחתונה

זוג יקר וקרוב אליכם מתחתן בקרוב ואתם חייבים הדפסה על חולצות לחתונה? אנחנו מחכים לכם עם מלאי ענק של חולצות איכותיות, נעימות ואווריריות בכל הצבעים ובכל המידות! ההדפסה על החולצות מתבצעת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום ואנו ערוכים להזמנה בכל כמות אפשרית, לכל חלקי הארץ וגם מעכשיו לעכשיו.

חתן וכלה ישובים מחובקים על רציף עץ

"אני מהצד של הכלה" – חולצות לחתונה שכולם אוהבים

אחד השלבים המהנים והמשעשעים ביותר בכל חתונה הוא זמן הריקודים. בשלב הזה חלק גדול מאוד מהלחץ של האירוע עצמו משתחרר וגם הזוג המתחתן יכול להירגע וליהנות עם החברים ובני המשפחה.

לכאן נכנסות גם חולצות החתונה שהפכו לחלק כמעט בלתי נפרד מהנוף בחתונות הישראליות והן מלוות בשלל מסרים מצחיקים, מפתיעים ולא תמיד שגרתיים להנאתם של החוגגים.

חולצות הטי שירט שמחולקות בדרך כלל לחברים הטובים או המשפחה משני הצדדים, מהוות גם סוג של יתרון צדדי להמשך החגיגה: הן פוטרות את הרוקדים על הרחבה מלבוש מחויט ומיוזע עד סוף המסיבה ומעניקות תחושה נוחה וחופשית יותר. כמובן שגם לתמונות החתונה יהיה כאן אפקט מעניין יותר, שכן ההדפסה הופכת למזכרת ויזואלית בכל אלמנט שבו החתונה מתועדת.

 

מה מדפיסים על החולצה לחתונה?

בדרך כלל מדובר בציור או כיתוב משעשע כמו "אני מהצד של החתן" או "אני כאן בגלל האלכוהול", אבל אפשר למצוא גם רעיונות יצירתיים ומקוריים יותר – כל קבוצה וטעמה האישי. 

הדבר היפה כאן הוא שחולצות מודפסות הן עולם שלם של אפשרויות וניתן להביע עליהן כל מסר שרק תרצו, בין אם זו תמונה צבעונית ומושקעת של החתן והכלה עם כל החברים, גלופה שצוירה במיוחד להדפסה לקראת החתונה, לוגו שהוכן במיוחד למיתוג האירוע, מילים של שיר אהבה כלשהו ועוד ועוד. 

המטרה היא לחשוב על רעיון שיכול להפתיע ולייחד את האירוע, אבל לא נוטה לכיוון ההומור הפרטי עד כדי כך שאיש מיתר האורחים לא יבין אותו.

זו יכולה להיות גם תמונה מצחיקה עד דמעות של הכלב של החתן והכלה, משפט מחץ שנאמר פעם בין החתן והכלה וכולם מכירים, למשל המילים הראשונות שנאמרו ביניהם במפגש הראשון, סיפור זוגי כלשהו שמסופר דרך תמונה או מילים ועוד.

 

חולצות למזכרת מהחתונה

חולצות יכולות להפוך למזכרת נפלאה שלא נמצאת רק בארון של החתן והכלה. למעשה, כל אחד מהאורחים יוכל להתחדש בחולצה מהאירוע, מה שהופך למזכרת מהחתונה ומהיום המרגש.

אפשר להביע על גבי החולצה עצמה מסר מעניין לאורחים שמביע תודה שטרחו והשתתפו, אבל שגם מתפרש ככיתוב טרנדי כך שיהיה אפשר להמשיך ללבוש אותה הלאה.

אם יש לכם קהל צעיר בעיקר ואתם מחפשים רעיון קולע לכלל האורחים, ניתן אפילו להסתפק בעיצוב מעניין וצבעוני של תאריך החתונה ולהדפיס אותו.

המשתתפים כמובן יבינו מיד את ההקשר והמזכרת תישמר, אבל באותה הנשימה הם יוכלו גם ללבוש אותה בהמשך מבלי שהדבר ייחשב כמביך או לא הולם (הרי חולצה עם תמונת החתן והכלה או בדיחות אלכוהול הן לא הדבר שתרצו ללבוש לעבודה למחרת…).

 

על חתונות – חולצות ויתרונות

חתונה היא אירוע מרגש ומשמח לבני הזוג וכל המשתתפים ולכן חולצה תואמת תוכל להעניק את האווירה הרצויה לשלבים הקלילים יותר של האירוע, ליצור עניין ולהפוך למזכרת ייחודית ופרקטית.

כאשר החולצה עצמה עשויה מבד אוורירי ונושם, היא גם מעניקה נוחות מוגברת לאורחים הרוקדים על הרחבה ופוטרת אותם מהלבוש המחויט ותחושת חוסר הנידוף או המחנק שבבגדים המקוריים.

ככל שבחירת ההדפס על החולצה תהיה שקולה יותר, כך יהיה אפשר להפיק ממנה את כל התועלות הנכונות.

זכרו שגם האירוע כולו מצולם ומתועד כך שנחמד להתמקד בחלק מהזמן בחולצות והמסרים שעליהן, להצטלם איתן וכמובן להעלות פלוס תיוגים לרשתות החברתיות. 

לאירוע עצמו, תמיד חשוב לבחור בבגדים שהולמים את המעמד – כאלו שלא מאפילים על אלה של החתן והכלה וגונבים מהם את הפוקוס. ויחד עם זאת, אי אפשר להגיע לחתונה בלבוש מרושל או חופשי מידי, כך שהחולצה תוכל ליצור מראה קז'ואלי וספונטני מבלי שהדבר ייחשב כמוזר מידי.

 

חולצות "גימיק" לחתונה

תמיד חלמתם על חתונה שבה כל המוזמנים מגיעים בלבן? יש לכם אטרקציה מיוחדת במסגרת החתונה כמו מסיבת בריכה או מסיבת קצף שדורשים לבוש כהה יותר? החתונה שלכם נערכת בצהרי היום ולכן לא בטוח שכל האורחים ימצאו את הלבוש האידיאלי שבין מפואר ומחויט לבין צהריים עם בירה בחופה?

כל אלו נפתרים בקלות רבה בזכות החולצות לחתונה. את החולצות אפשר לבחור בצבעים על פי טעמכם והצורך האישי בצבע מסוים, לחלק אותן בתחילת האירוע, באמצע או בסוף, להפוך אותן ללבוש "מתחת לחליפה" של החתן, המשפחה והחברים או אפילו לבקש שכל האורחים יגשו לקבל בשלב כלשהו את החולצה לטובת סרטון מיוחד או תמונות מסוימות שהייתם רוצים להפוך למזכרת.

חולצות הגימיק מתייחסות בדרך כלל לכל המוזמנים באירוע ולכן תצטרכו להתחשב גם בילדים הקטנים שמשתתפים בשמחה, בקשישים, במידות מיוחדות וברגישויות למרכיבי בד מסוימים (מה שהופך את החולצות בעלות 100% כותנה לאידיאליות).

והנה עוד כמה רעיונות לחולצות גימיק במסגרת האירוע:

חולצות שמשלימות זו את זו

הדפסת חולצות ספציפיות לנשים וחולצות שמשלימות אותן ברמת התמונות או המסרים אצל הגברים. אפשרות נוספת היא ליצור חולצות משלימות בין אורחי הצד של הכלה לצד של החתן, בין חברים מבית וחברים מהעבודה וכל רעיון אחר שיוכל להתקבל ברוח טובה ובשעשוע אצל האורחים ולהפוך את החתונה כולה לאטרקטיבית יותר.

 

חולצה מצחיקה רק עבור החתן

הרבה חתנים לובשים מתחת לחליפה המהודרת טי שירט עם כיתוב מצחיק: "היפה בלבן זאת אשתי", "לקבלת טיפים לחיי נישואין פנו אליי", "Game Over" ועוד שלל אפשרויות נפוצות או מקוריות כל אדם והעדפתו.

האורחים ממתינים בציפייה לחלק שבו החתן "מקלף" את החליפה ותמיד סקרנים לראות מהי ההפתעה שהכין על גבי החולצה לאורחים ולפעמים גם לכלתו הטרייה.

 

חולצות משפחה

חולצות לחתונה מחולקות אמנם לכל האורחים, אבל אפשר להכין רק קבוצת חולצות ספציפיות למשפחות החתן והכלה הקרובות. למשל חולצה לאבא של הכלה "נו, מתי הנכדים?" או לאחיין של החתן "עכשיו יש לי גם דודה". החולצות הללו מעשירות את האירוע ואת החוויה ממנו ומספקות את התוספת הקומית לאווירה שהשתנתה ממרגשת לקלילה ונינוחה יותר. 

 

תנו לנו ליצור עבורכם חולצות מדהימות לחתונה

כפי שקראתם, חולצות לחתונה הן הדבר שכל המוזמנים מחכים ומצפים לראות ולעתים גם לקבל. הן הפכו לחלק כמעט בלתי נפרד מכל חתונה ישראלית וכל זוג (או החברים שלהם ובני המשפחה) מנסים להתעלות על יתר החתונות ולהכניס מסרים מצחיקים, מקוריים ומעניינים יותר שיהפכו את החתונה למיוחדת.

אם טרנד החתונות האהוב הזה נוגע גם אליכם ואתם מעוניינים לקשט את החתונה הבאה בהדפסה שמחה, שנונה, מעניינת, מקורית וגם בולטת ואיכותית ביותר – אתם נמצאים בדיוק במקום הנכון.

אנחנו בג'אקו נעשה את הכל כדי להפיק תוצאה מנצחת ולשלוח אתכם לחגוג את האירוע עם החולצות הכי מקוריות וגדושות בסטייל שכל האורחים ירצו להצטלם איתן. 

לאורחים מדובר בערך נוסף משמעותי מאוד ולחתן והכלה ומשפחתם מדובר במזכרת יפה ובלתי נשכחת.

החולצה כמובן שתמשיך ללוות את כל המוזמנים גם הלאה ותהיה שם כפריט לבוש סטנדרטי גם למטרות אחרות בהמשך. 

מה היה לנו עד עכשיו?
× לחצו כאן לשיחת ווטסאפ עם נציג!