fbpx

חולצה מודפסת

איך תראה החולצה הבאה שלכם? עכשיו אתם קובעים! אנחנו בג'אקו הופכים את הרעיון האישי שלכם לחולצה מודפסת שתעשה לכם את היום. תוכלו לשדרג כל אירוע בעזרתה הברוכה של חולצה מודפסת בסגנון מיוחד. יום גיבוש? אסיפת צוות? מסיבה עליזה? חולצה אחידה בהדפס מתאים תחמם לכם את האווירה. אנחנו כאן בג'אקו זמינים לבצע לכם כל משאלה. תנו לנו לתת לכם מושגים שייעשו לכם סוויץ' אמיתי במוח על מה זו באמת חולצה מודפסת של ג'אקו.

 

יותר מפתיעים מהסלבס הכי גדולים – אתם והחולצה המודפסת שלכם

אם אתם בעניין ללבוש משהו שאף אחד אחר מעולם לא לבש, לשים עליכם "יציאה" שתגרום לכולם להרים גבה ואז לחייך בהנאה מהשנינות שלכם, אנחנו בג'אקו מאמינים שאנחנו יכולים להיות הזדמנות בשבילכם. אתם שולחים לנו כל הדפס שמתחשק לכם, בוחרים סוג חולצה, צבע ומידה, ומקבלים מוצר מהאגדות.

אתם מוזמנים להעמיס על החולצה שלכם כל מסר שאתם רוצים – אמירה מושחזת, קריקטורה צינית או תמונה של ידוען נערץ. אתם מוזמנים להפתיע את כל העולם ולהלך בחולצה מודפסת בהדפס מקורי שאף אחד עוד לא חשב עליו.

 

לא רק בבודדים – ג'אקו מדפיסה בענק

מנהלים תיכון? את מחנה הקיץ הבא תוכלו לשדרג בעזרת חולצה מודפסת אחידה לכל השכבות, אין כמו תלבושת ייחודית לרבים רבים של תלמידים, כדי לגרום לתחושה מלוכדת ומגובשת במיוחד. מחפשים ליצור פטריוטיזם? חולצה מודפסת למאות – והחבר'ה ישירו בגרון ניחר כל המנון מסמל שייכות. אם אתם חוגגים חתונה ומחפשים חולצות מודפסות להמונים שיגדשו את אולם האירועים שלכם, אתם בהחלט במקום הנכון. אצלנו בג'אקו תוכלו להזמין כל כמות לפי צרכי האירוע שלכם ולקבל את ההזמנה במהירות האפשרית.

 

מתי משתמשים בחולצה מודפסת?

מי ששואל את השאלה הזו כנראה חי עוד בתקופת האבן, כי היום אין אחד שלא זכה ללבוש עליו באיזו הזדמנות חולצה מודפסת למשעי. בחתונות, בימי הולדת ובכנסים, לעיתים מרובות תוכלו לראות שימוש נרחב בחולצות מודפסות. תנועות נוער, בעלי עסקים ומוסדות חינוך משתמשים במוצר הזה כבמוצר בסיס.

חולצות מודפסות מעניקות תחושת שייכות, ממתגות ומעבירות מסרים ולכן ערב בחירות נוכל לראות פעילים רבים המייצגים את המפלגה שלהם בחולצה מודפסת. חולצה מודפסת יודעת לדבר, לנזוף, להצחיק או לשכנע, תלוי במה שבחרתם להדפיס עליה. בהזמנת חולצה מודפסת חשוב רק לברר שהמסר ברור דיו ומובן, מכאן הדרך שלכם למוחות ולבבות של אנשים, נגישה וקצרה מאוד.

 

חולצה מודפסת – מתנה שווה באמת

רוצים להפתיע אחד מיקיריכם במתת גדוש אהבה ורווי הוקרה, רק שאינכם יודעים איך לעשות זאת? אפשר להבין אתכם, רוב המתנות היום כבר הפכו ממורטות מרוב שימוש, ונדושות עד להבחיל.

מה תתנו להם? עוד פעם שובר למסעדה או כלי נחמד? נמאס! הגיע הזמן לתת משהו אישי שימחיש להם בדרך הטובה ביותר, כמה הם חשובים לכם, וכמה אינכם מעניקים להם מתנה רק כדי לצאת ידי חובה. חולצה מודפסת היא המיינסטרים של עולם המתנות המפנקות. אתם מוזמנים לחשוב על הדפס שמדבר אל ליבם של מקבלי המתנה.

זו יכולה להיות תמונה משותפת מרגשת מאוד, משפט ממצה שרק אתם מכירים או אזכור של מושג נוסטלגי אהוב. התפקיד שלכם הוא לחשוב על מסר מבטא מספיק, התפקיד שלנו הוא ליצור לכם חולצה מושלמת. חשבו כמה ישמחו בעלי המתנה בחולצה מודפסת שניתן ללבוש אותה ובו זמנית להתענג על רגש חברי מתוק וחם. במיוחד שהחולצה בעיצוב האישי שלכם.

 

יותר קל מלבשל אורז, יותר פשוט מלאכול אותו – כך מזמינים חולצה מודפסת

כדי שתוכלו להזמין לכם חולצת חלומות מודפסת, אינכם צריכים לצאת למסע טלפונים חובק ערים ועמוס בתיאורים מייגעים, כל מה שאתם צריכים הוא להיכנס לאתר ולבחור לכם חולצה כלבבכם. מצאתם כזו? עכשיו לחצו על המידה והצבע המתאימים, והגדירו את מספר החולצות אותו תרצו להזמין, אח"כ הקליקו על אפשרות ההתאמה האישית, באופציה זו אתם מקבלים הדמיה מדהימה של החולצה העתידית שלכם, ואתם יכולים לראות כיצד יתקבל העיצוב שלכם.

הוסיפו כיתוב, שחקו בצבעים, שנו גודל וצורה עד שתמצאו את הנוסחה המושלמת. הכיף הגדול והחיסכון בזמן הם האפשרות לצפות בתמונה מדמה של החולצה פלוס העיצוב הרלוונטי. שמרו את העיצוב הנבחר כקובץ pdf ושלחו לנו את ההזמנה. אין לכם מה לחשוש מהתוצאות, בעצם כבר ראיתם אותם עוד לפנינו.

 

ואלופות השיווק לשנת 2021 הן… חולצות מודפסות!

בעלי עסקים נדרשים להקצות תקציב משמעותי כל חודש למטרות פרסום, הוצאה זו היא חלק הכרחי בהחזקתו של עסק רווחי. חברות רבות עושות שימוש בחולצות מותג עם סמל החברה כהליך שיווקי מובהק. למה דווקא חולצה מודפסת? בשימוש זה ניתן לנצל את הלבוש האנושי כדי להטמיע את סמל החברה ואת השפה העיצובית, ולהפוך אותה לידועה ומקובלת.

כל לובש חולצה שבה במגע עם עין אנושית, מבלי להשקיע מאמץ, מחדיר מסרים בצורה מודעת ובלתי מודעת גם אל תת ההכרה. לכן, אם העסק שלכם מצויד בעובדים שנפגשים במהלך שעות עבודתם עם אנשים, חשוב שהם ילבשו מדים מודפסים, כמו שאומרים: אם כבר, אז כבר.

מה היה לנו עד עכשיו?
× לחצו כאן לשיחת ווטסאפ עם נציג!