הדפסה על חולצות מהיום למחר

חייבים חולצות מודפסות למחר! זה סופר דחוף וחשוב, ואתם ממש חייבים את ההזמנה שלכם בהקדם האפשרי. אנחנו מכירים את הסיטואציה.

בדיוק בגלל זה פתחנו שירות חדגש בג'אקו- הזמנות אקספרס.

הזמנות אקספרס הם בראש סדר העדיפויות שלנו והם מקבלות קדימות על כל ההזמנות האחרות. במידה ותכניסו הזמנת אקספרס אנחנו נכין לכם אותה תוך 24 שעות בלבד! 

יש כמה דברים שכדאי לדעת בשירות האקספרס-

המחיר הוא בתוספת של 15% מסך ההזמנה

נוכל לספק את השירות רק למוצרים שנמצאים אצלנו ברגע זה על המדפים

השירות אינו כולל משלוח ויחכה לכם אצלנו בחנות באזור התעשיה בכפר עציון

ההזמנה תהיה מוכנה תוך 24 שעות מאישור הזמנה 

אז אל תתמהמהו-

צרו איתנו קשר עכשיו! 050-5853377

מדרגות מחיר

חולצות מודפסות במחיר
מיוחד להזמנות גדולות

שירות משלוחים

משלוחים לכל
חלקי הארץ

הדפסה צבעונית

הדפסה צבעונית
על חולצות

עיצוב מדהים

עיצוב מדהים
בהתאמה אישית

הזמנות אקספרס

הזמנות אקספרס
ב-24 שעות

רוצים לבצע הזמנה של חולצות מודפסות? התקשרו עכשיו! 050-5853377
או לחלופין השאירו פרטים-

מפעל הדפסות על חולצות יכול לתת מענה למגוון רחב של צרכים ודרישות. קהל היעד העיקרי של מפעל מן הסוג הזה כולל גברים ונשים בגילאים שונים שמעוניינים להדפיס על חולצות על מנת להעביר מסר מסוים, אך השירות מתאים גם עבור גורמים מסחריים. על כל פנים, הדבר החשוב הוא להקפיד על הדפסה באיכות גבוהה – גם אם מתאמים את השירות מהיום למחר.

 

יש לנו זכות להדפיס עבורך

נציגי ג'אקו הדפסה על חולצות מתחייבים לייצר עבורך מוצר איכותי וטוב. אנו מסוגלים להדפיס לך חולצות מדהימות בהתראה קצרה ונשמח להכיר אותך על מנת להשיג תוצאה מושלמת.

הדפסות על חולצות

 

חולצות מהיום למחר

דפוס משי ודפוס רשת מאפשרים להוסיף על גבי חולצות כמעט את כל סוגי ההדפסים. במסגרת דפוס משי ודפוס רשת גם ניתן להבטיח הדפסה ברזולוציה גבוהה, כמו למשל כאשר רוצים לשלב בין אלמנטים גרפיים וטקסטואליים. כמו כן, שירותי הדפוס מאפשרים להזמין את החולצות מהיום למחר במסגרת אירועים עסקיים, צבאיים ופרטיים וכאשר רוצים להפתיע אדם קרוב עם מתנה מיוחדת.

 

הבדלים בין שירותי הדפסות על חולצות

יש שיטות שונות שבהן ניתן להשתמש על מנת להדפיס על גבי כובעים וחולצות. בין היתר, ההבדל הבולט הוא בין הדפסה בשחור לבן והדפסה צבעונית. הדפסה צבעונית היא יקרה, איכותית ומיוחדת יותר – לעומת הדפסה בשחור לבן שנחשבת בסיסית וסולידית. עם זאת, לא תמיד הדפסה צבעונית היא הפתרון שמתאים ללקוח ואת סוג השירות כדאי לבחור רק לאחר שמתייעצים עם אנשי מקצוע מנוסים.

הדפסות על חולצות

 

קביעת מדרגות מחיר להדפסות

הנושא של מחיר יכול להכריע בסוגיה בין הדפסות על חולצות בצבע או בשחור ולבן. בתוך כך, קיימות מדרגות מחיר להזמנות גדולות וככל שההזמנה גדולה יותר כך המחיר להדפסה יורד. אפשרות אחרת היא לשלב בהזמנה אחת מספר פריטים על מנת לנצל את מדרגות המחיר – כמו למשל בהזמנת חולצות, כובעים וגופיות. אם סך כל הפריטים יחד עובר את מדרגות המחיר, התוצאה היא חיסכון בהוצאות בלי להתפשר על איכות וזמינות.

 

כאשר המחיר פוגש באיכות – אצל ג'אקו

בג'אקו יעשו הכל על מנת להרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית. אנו שומרים על שקיפות מלאה בהתנהלות השוטפת ונציגינו ישמחו לקבל את הפרטים שלך דרך האתר כדי לתאם הדפסות על חולצות, כובעים וגלופות בעיצוב אישי.